Live scores

14/12/2014

Αποτίμηση Σαββάτου

Γκαντεμιά είναι:

1oν)Να παίζεις την Κροτόνε -1 και ενώ τρώει η αντίπαλος κόκκινη κάρτα,να δέχεται εκείνη γκολ.

2ον)Να παίζεις το Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Under και ενώ έχει τελειώσει το ημίχρονο 0-0,μέσα σε 13'!!! λεπτά να γίνεται 0-4.

3ον)Να παίζεις τη Σάλκε - 1 (εσύ και όλη η Ευρώπη) και ενώ στο 1ο ημίχρονο έχει τελικές 7-0,χάνοντας 3 κλασσικές ευκαιρίες,να τρώει 2 γκολ καπάκια στο 2ο ημίχρονο.

4ον)Να παίζεις το Τσάρλτον - Μπλάκπουλ 2-3 γκόλ και να γίνεται 2-2 στο 90'

5ον)Να παίζεις Over το Μάιντζ - Στουτγάρδη και να έρχεται 1-1 σε σύνολο 30 τελικών προσπαθειών.

6ον)Να παίζεις 2DNB την Εξέλσιορ σε απόδοση 4.00!! και από 0-2 να γίνεται 2-2...

Δεν θα πω άλλα για να μην γίνω περισσότερο γραφικός,δεν τα γράφω όλα αυτά για να δικαιολογήσω κάτι,απλά και μόνο γιατί το "Στοίχημα" θέλει και τύχη,κάτι που δεν είχα εγώ και οι προβλέψεις που έδωσα και φυσικά όσοι ακολούθησαν.Παρόλα αυτά,περάσαμε 2 ωραία Χ στα βραδινά,που ίσως έσωσαν έστω και στο ελάχιστο την παρτίδα.Άσχημη στοιχηματική ημέρα,ελπίζω η αυριανή να είναι καλύτερη.Καλό βράδυ σε όλους!